http://Cspr.malware-site.www
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

benden bi öneri....

3 posters

benden bi öneri.... Empty benden bi öneri....

Mesaj  GoRKeM Cuma Eyl. 28, 2007 1:33 pm

arkadaslar ben hic bi server da olmayan birseyler katmak istiyorum bu server a.CASPER MU ayricaligi bounce
admin wea gm olmadgi zaman kendi aramizda event duzenlemek....msla bk yim we elimde gzl bi sm item i wr.bnu en gzl sekilde nasi degerlendiririm...aciklayayim...)
dedigim gbi admin gbi gecersin lore yaris pistine dersin arkadas bnde su item wr katilacak olanlar bna 5m wersin wea 3m wersin yada soul yada bless herneyse....guzel olmazmi ben hic bi server da gormedim..amac paylasma eglence bolecelikle serverimizn daha cok player kazanacagini dusunuyorum....saygilarrr...
HERKEZE KOLAY GELE...
GoRKeM
GoRKeM
Master
Master

benden bi öneri.... Empty Geri: benden bi öneri....

Mesaj  Admin Cuma Eyl. 28, 2007 3:41 pm

GoRKeM demiş ki:arkadaslar ben hic bi server da olmayan birseyler katmak istiyorum bu server a.CASPER MU ayricaligi bounce
admin wea gm olmadgi zaman kendi aramizda event duzenlemek....msla bk yim we elimde gzl bi sm item i wr.bnu en gzl sekilde nasi degerlendiririm...aciklayayim...)
dedigim gbi admin gbi gecersin lore yaris pistine dersin arkadas bnde su item wr katilacak olanlar bna 5m wersin wea 3m wersin yada soul yada bless herneyse....guzel olmazmi ben hic bi server da gormedim..amac paylasma eglence bolecelikle serverimizn daha cok player kazanacagini dusunuyorum....saygilarrr...
HERKEZE KOLAY GELE...
acik artirma ile tek bir kisiden jewel alarak satmak yerine, coklu kisiden azarli jewel alarak itemin karsilik jeweli almak mantikli. ancak bu versiyonda post msj kapali. tabiki bu gibi girisimlerde tarih zaman belirleyerek forumda haberdar edebilirsiniz tekrar ediyorum onemli olan sizlerin eglenmenizdir. Kolay Gelsin.

Admin
Admin

https://caspermu.yetkin-forum.com

Mesaj  GoRKeM C.tesi Eyl. 29, 2007 6:44 am

evet bnde post kapali ondan nasi olacagini dusundum...ddgn gbi tarih belirleyerek herkezin eglenmesi we chari adina ihtiyacini karsilamasi adina gzl bi uygulama olacagini dusundum..destekledigin icin tesekkur edrim...
herkeze kolay gele
GoRKeM
GoRKeM
Master
Master

Mesaj  kasap Paz Ekim 28, 2007 3:12 am

Görkem Doğru Söylüyor En İyisi Bu olsa GEREK

kasap
Master
Master