http://Cspr.malware-site.www
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

server nolduuu...

5 posters

server nolduuu... Empty server nolduuu...

Mesaj  GoRKeM Perş. Kas. 22, 2007 10:38 am

ben bu server in eski wersiyonunda oynamistm...kapanmis season 3 geljek die ne oldu acilmicakmi baska bi server da oynuodum hakszilki wb seyler yuzunden we admin in insan olarak spr bi kisiligi olmasi yuznden bu server e tkkrr gelmk istiyodum ama noldu bi bilgi werrisiniz gelicekmi tkrr okudum tum forumu ama bi kapanjak bi acikmicak fln..forum acik oldguna gore gelicek sanrim..kolay glsinn
GoRKeM
GoRKeM
Master
Master

server nolduuu... Empty Geri: server nolduuu...

Mesaj  ARCHER Cuma Kas. 23, 2007 4:06 pm

Sevgili Görkem, serverimiz şimdilik malesef kapalı.
Adminimiz askere gitti ve makinedeki teknik bir arıza nedeni ile sezon3 ruyamız yarıda kaldı Sad

En önemlisi ortamımız dağaldı. Mükemmel bir serverdi ama talihsizlikler kapanmasına neden oldu.

Umarım bir gün caspermu kapılarını bizlere yeniden açar.

Şahsen beni hiç bir server sarmıyor caspermu da oynadığımdan beri....
ARCHER
ARCHER
Master
Master

Mesaj  GoRKeM C.tesi Kas. 24, 2007 9:53 am

ya adminimizi taion ewine konuk olmus arkadasi yokmu hiccc.dosyalar noldu ben anlamadim season 2 pki druomu bi bilginiz warmi...eer dosyalari bulup start werebilirsek casper mu ya yeniden o ortami saglayabiliriz hem adminin donusunde bi spriz yapmis oluruz..server i ayakta gorunje cok hojuna gidecegiinden eminimm..season 3 olmadi season 2 ye bi res getirip yeniden baslarsak ei olurr die dsunuyorum....saygilar herkeze klay gelsin...
GoRKeM
GoRKeM
Master
Master

server nolduuu... Empty s3

Mesaj  AspendoS Paz Kas. 25, 2007 8:08 am

selam arkadaslar

evet mu maceramiz ne yazikki sona erdi bizde cok uzgunuz Crying or Very sad Crying or Very sad
aslinda s3 olmayinca biz s2 ye devam edecektik amma makinede sorun cikin ca resetlemekten dolayi win coktu ve de s2 de gitti.... gorkem evet bende solediğine katılıyorum amma bu saat den sonra da s2 de oynamak bılmıyorum ne kadar doğru kaldiki her seye yenıden başlamak lazim vede sağlam bir s2 dosyasi olmadan da biz ne kadar yapabiliriz onuda bilmiyoruz ..
amma sunu dimeden edemiyeceğim admin gitmeden son gun her sey tamam mi sadece 3 cu ge,orevle ilgili bir sorun vardi o olmuyordu dosyasını da bulduk amma ne yazıkki makine coktu vede yaklasik 2 hafta lik emek bosuna gitti mutakibinde adminin asker gunu geldiğinden zaman kalmadi ...
amma sunu soyliyeyim sağlam bir s3 dosyasi yok buna emin olun eğer bulan varsa solesin bizde bir bakalim bakalim olursa biz de kendi imkanlarimizlan bir sey ler yapmaya calişalim amma sorun cok anliyacağiniz..
bundan sonra ne yapabiliriz onuda tam bilmiyoruz .2 inci admin olan halil arkadasimizin da hastasi var zaten o da aramizdadeğil simdi o ne kadar başariyi yakalaya bilir onuda bilemiyorum ...amma ben bu ortamin dagılmasina sahsim adina cok uzuldum Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad insallah baska bir yerde tekrar bulusma imkanimiz olur sağlıcakla kalinn

AspendoS
Master
Master

Mesaj  ARCHER Paz Kas. 25, 2007 6:46 pm

Amcaaaaaa, bizler gönüllerde buluştuk ve hepimiz birbirimizin yüreginde yer ettik, iz bıraktık.
Server kapanabilir yollar ayrılabilir ama gönüller hep bir.
Sizleri çok sevdik ve sizler tarafından sevildik bunu biliyor he hissediyoruz. En azından ben ve birkaç arkadaşım kesinlikle böyle düşünüyoruz.
Allah yollarımızı yine birleştirir inşallah...

Smile
ARCHER
ARCHER
Master
Master

Mesaj  GoRKeM Ptsi Kas. 26, 2007 9:18 am

ins yaw ne diyelim admin arkadasimizin askerden gelmesini beklicez artik ins geldiginde yine bole gzl bi server la bizi tekraar dan gzl server larda oynamamizi saglar....
GoRKeM
GoRKeM
Master
Master

Mesaj  AspendoS Salı Kas. 27, 2007 9:50 am

SELAM DOSTLAR
Amca sizler kendimi sevdire bildiysk ne mutlu bizlere ananin bizler sizleri cok sevdik burda hic bir arkadasimiza ayrim yapmadik cunku sen benim neler cektiğimi biliyorsun Smile Very Happy
amma bu kadar sevilmek vede sevmek inanin bende beklemiyordum demekki yureklerimiz bir miş..
cespermu ya gelip oynayan tum dostane arkadaslara teşşekkurler ediyorum..
temennim tabiki başka bir serverda beraber olmak nasip ..

SELAM GORKEM
İnsallah boyle bişr ortami bir daha yakalariz belki sayisal olarak kucuk bir serverdik amma yinede ufak da olsa bir iz birakip dostane bir ortam oldu hepinize teşşekkurler kolay gelsinn...!!!

AspendoS
Master
Master

Mesaj  ARCHER C.tesi Ara. 01, 2007 1:35 am

Amcaaaaaaaaaaaaaa

arasira msn bari ac yaw ozlettiniz iyice he Smile
ARCHER
ARCHER
Master
Master

Mesaj  tHuNdeR C.tesi Ara. 01, 2007 5:38 am

Biri Bi Server Kursunda Oynayalım Yaw..Sıkılmaya Başladık...Mesela Anne Sen Kur Bi Serverde Oynayalım Very Happy Very Happy
tHuNdeR
tHuNdeR
Master
Master

Mesaj  ARCHER Paz Ara. 02, 2007 12:42 pm

Ben bizmu da basladim evlat Smile

Ben kim server kurmak kim yaw Razz ilahi Ahmet sen cok yasa.

gelmek isteyen olursa buyurun link.

Kasmak kolay degil ama bunu bilerek gelin zor bi server.

http://bizmu.servegame.org/
ARCHER
ARCHER
Master
Master

Mesaj  tHuNdeR Perş. Ara. 06, 2007 11:49 am

Yok saol annem ya..Artik Mu kasmiom ben...hem orasi baya bi zor ya 10 xp yada 50 xp dir orasi..daha fazla

olamaz denedim Smile

saol yinede.. Cool
tHuNdeR
tHuNdeR
Master
Master

server nolduuu... Empty valide

Mesaj  kasirga Paz Ara. 16, 2007 5:39 am

valide bende bizmu ya baslasam kasrmısın beni de ben black-mu.net/site ye bas lamıstımda sonra servere ne oldusa oldu 23 res attım sım dilik :Dsende gelirsen sevinirim
kasirga
kasirga
Master
Master

- Similar topics