http://Cspr.malware-site.www
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S3 Calismasi

+3
AspendoS
HooKSM
HaLiL
7 posters

S3 Calismasi Empty S3 Calismasi

Mesaj  HaLiL Çarş. Kas. 14, 2007 9:39 am

Session 3 calismalari baya uzun surdu ancak serverimizi kurduk clientte ayarlandi.
yalniz birkac problem var onlari gidermeye calisiyoruz ve server test ediliyor hatalar buglar vs.. tam anlamiyla S3 yapmaya calisiyoruz. bitis icin herhangi bir zaman soyleyemem ama tum gunumuzu buna ayirdigimiz kesin. anlayisla karsilayacaginizi umuyorum. verdigimiz rahatsizliklardan dolayi kusura bakmayin..

HaLiL
Master
Master

http://cspr.malware-site.www

S3 Calismasi Empty Geri: S3 Calismasi

Mesaj  HooKSM Çarş. Kas. 14, 2007 4:13 pm

umarım ıyı olur aceleye gerek yok saglam olsun temız olsun ..
acele edıp sonra res atmayalım da servere. affraid

HooKSM
Master
Master

Mesaj  HaLiL Perş. Kas. 15, 2007 9:31 am

evet bizde temiz ve saglam olsun istiyoruz suan icin 3. nesil kanat basiliyor ve bircok sorunda bitmis durumda ancak crywolf haritasinda sorun var ve 3. tip gorevleri deniyoruz serverin saglam olmasi icin herseyi test edip deniyoruz. bilginize arkadaslar.

HaLiL
Master
Master

http://cspr.malware-site.www

S3 Calismasi Empty S3 hakkinda

Mesaj  AspendoS Cuma Kas. 16, 2007 1:55 pm

selam arkadaslar

bende sizler gibi sabirsizlikla bekliyorum amma bu admin benim canimi cikardi .neden mi? neden olacak server kuralim derken bizi burda agac etti de ondan afro . amma allah ona da kolaylik versin eminim ki bizlerden cok o bu mucadeleyi veriyordur vede buna değeceğine inaniyorum hepinize hayirli gunler diliyorum Sleep Sleep Sleep .....

AspendoS
Master
Master

Mesaj  ARCHER C.tesi Kas. 17, 2007 1:36 am

Amcaaaa, Adminimize laf yok Razz

Gider ayak başına bi dert sardık Allah yardımcısı olsun. Bizler için en iyisini yapmaya çalışıyor daha ne olsun.

S3 oynatan server dolu ama hatadan gecilmiyo.

Kanat basamadıktan sonra, eventleri yapamadıktan sonra, questleri yapamadıktan sonra ne anladım o s3 den.

Adam s3 ounatıyo 3.nesil kanat basamadıkları icin admin oyunda 1 milyar zen karsılıgı kanat satıyor. Kanatlarda elf de mg gorunumunde, sm de bk gorunumunde.

Kısacası berbat....

Bekledigimize degecek inşallah. Eger o sekilde olacaksa s2 ye devam edelim bence.

Adminin kolay gelsin...
ARCHER
ARCHER
Master
Master

Mesaj  veritas C.tesi Kas. 17, 2007 4:49 am

canim cokkkk sIkIldIII bende test edimm bendeee bounce

veritas
Master
Master

Mesaj  AspendoS Paz Kas. 18, 2007 1:50 pm

SELAM AMCAM
Admine laf solediğim yokta bu admin beni pek dinlemiyor amca bunu ben ne yapayim bende bilmiyorum Rolling Eyes
amma size su mujdeyi verebilirim arkadaslar allahın ıznıyle oyle bir s3 geliyorki inanin tam sorunsuz bunu diyebilirim ben de burda sabirsizlikla vede adminin yardimiyla bunu soluyorum Rolling Eyes

amma inanin bu admin sadece bizim icin uğraşiyor cunku kendisi zaten yakinda aramizda olmiyacak amma her zaman kalbimizde olacak kendisi
vede verdiği mucadelenin sadece bize keyif vermesi için elinden geldiğini yapiyor allah onada kolaylik versin ....ellerine sağlik adminimm

DİP NOT:Elini cabuk tut adminim fazla zamanin kalmadiği gibi benimde sabrim kalmadi Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

AspendoS
Master
Master

Mesaj  ARCHER Paz Kas. 18, 2007 2:23 pm

AMCAAAAAAAAA
Admin sezon 3yok server acilmamak üzere ofline diyor; sen yakında s3 ile geliyoruz diyorsun ??

Net bir acıklama lutfenn. Moralim inanılmaz bozuk bilesin SadSadSad

Caspermu sonmu devammı ?? net bir cevap verin nolur...

ARCHER CRY
ARCHER
ARCHER
Master
Master

Mesaj  Admin Salı Kas. 20, 2007 4:31 am

Server Makinemizde, donanimsal bir ariza meydana gelmistir. O yuzden, server online olamamak uzere offline. Bilginize..!

Admin
Admin

https://caspermu.yetkin-forum.com

Mesaj  tHuNdeR Salı Kas. 20, 2007 5:27 am

Sağlık olsun..o kadar uğraştınız,güzel bi ortam sağladınız bizlere..herşey için teşekkürler..Sağlıcakla kalın.. Sad
tHuNdeR
tHuNdeR
Master
Master