http://Cspr.malware-site.www
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HaLiL

4 posters

HaLiL Empty HaLiL

Mesaj  tHuNdeR Ptsi Ekim 08, 2007 5:28 am

HaLiL..O dediklerini Skynet e söylemen Lazim..Kantru 3 e gelip sanki tapulu yerimiş gibi adam kesmek yakışmıo ona..sebepte neymiş?ice büyüsü gözlerini alıyomuş..o zaman git kardeşim baska spot a..sen geldin diye ben sana bişi dedimmi yada kestimmi?? Adam taklidi yapsın biraz..

onydL...kıl birini ariyosan..skynet i bulabilirsin..
tHuNdeR
tHuNdeR
Master
Master

HaLiL Empty Mantik Lutfen..

Mesaj  HaLiL Ptsi Ekim 08, 2007 10:37 am

1 .burda skynet'e bisey diyemeyiz. 2. peki neden diyemiyoruz? 3. ve seni kesmesindeki gerekçesi nedir?
1. Sky hakkı ile kasmış birisi ve şuanki konumunda bulunması en doğal hakkı.
2. Herhangi bir spot kimseye ait değildir isteyen orada kasar yada kastırmaz..
3. Ice büyüsü gözlerni alıyor diye seni kesmiş sana diyeceğim şudur. sende kas geliş Sky'i geç ve sende git onu kes ve deki; Seni Sevmiyorum ve Kesmek İstiyorum! buda senin en doğal hakkındır.
herkes elbebek gülbebek olursa kim kimi kesecek? oyun oynamak nerde kalır söylermisiniz ? herşey duel ile yada guildwar ilemi olacak ? bu oyunun kuralı güçlü olan istediğini yapar sizde güçlü olun istediğinizi yaptırın. sende güçlü ol Sky'i kes sana diyeceğim bunlardan ibaret olur ne seni nede sky'i savunabilirim..

HaLiL
Master
Master

http://cspr.malware-site.www

HaLiL Empty Mantık!

Mesaj  tHuNdeR Ptsi Ekim 08, 2007 2:00 pm

Beni kesmesi yerine ondan şunu beklerdim..Kardeşim ice yapma evil yap beraber kasalım..ama o reset farkının verdigi avantajını kullanarak bizi kesti..tamam ona da bişi demiyoruz..diyemeyizde..senin dediğin gibi hakkıdır kesebilir..fakat diger arkadaşların yazdığı bişi vardı hatırlarsan..herkez kardes gibi olsun,birbirine yardim etsin..vs.Biz bu mantık ile başladık bu oyuna..fakat her serverde çıktıgı gibi burda da o kardeşliği o yardımseverliği bozanlar çıkıyormus..herneyse..iyi günler yakında..bir gün adminim..bir gün skynet benim yazdığım yazıyı buraya yazarsa..aynı cevabı vermeni beklerim..kolay gelsin...
tHuNdeR
tHuNdeR
Master
Master

HaLiL Empty ...

Mesaj  HaLiL Ptsi Ekim 08, 2007 2:08 pm

Bu kural çevçevesi oyun başladığında böyle ise oyun kapanana kadar böyle devam edecektir emin ol.. peki herkes kardeş gibi olursa kim kimi keser? bu oyundaki hırs nasıl artar ? kasmak için bize şevk nerden gelecek ? birgün sky'de benim gibi post atarsa demişsin kesinlikle ve kesinlikle ona diyeceğim şu olur sende kas sende güçlen ve onu kes. yada ikinizde full noktaya gelirsiniz o seni keser yada sen onu ama artık full noktadan sonra set yüzük kolye ve kanat özellikleri konuşur tekrar derimki daha iyi bir kanat daha iyi bir set yap ve kes. diyeceklerim bundan ibaret olur ve değişmez.

HaLiL
Master
Master

HaLiL Empty ...

Mesaj  tHuNdeR Ptsi Ekim 08, 2007 2:31 pm

ok..
tHuNdeR
tHuNdeR
Master
Master

HaLiL Empty :S

Mesaj  tuna Salı Ekim 09, 2007 2:44 am

ne demek bu simdi?dünki olayı az cok bende gördüm ve pureBlooda yapılan haksızlıktı ıce büyüsü gözünü alıo die adam adamı kesio sende bunda mantık arıosun ben kantru3te bu olaya rastladıımda,gülmek icin daviasa kactım Very Happy...böyle biseymi var?ozaman bende önüme gelen herkezi keseyim ve dakkalarca adam napacak ? sinir olacak küfür edecek ss alıcam nicki banlanacak...böyle bu değirmen dönmez...sky tabiki kesebilir istediini pk olmak yasak deil ama birini kestikten sonra sebebini sölemelisin..zevkten kestim de canım sıkıldı de..sevmiorum de...ama ıce büyüsü gözünü alıosa kasma o büyüyle de kardesim öle is olmaz...ama inanıorumki pureBlood bizi yetisicek ve... :L:L anladın sen onu Very Happy:D

tuna
Master
Master

HaLiL Empty :S

Mesaj  tHuNdeR Salı Ekim 09, 2007 8:48 am

dediğim gibi iyi günler yakında tuna.. Wink
tHuNdeR
tHuNdeR
Master
Master

HaLiL Empty Geri: HaLiL

Mesaj  HaLiL Salı Ekim 09, 2007 9:02 am

tuna demiş ki:ne demek bu simdi?dünki olayı az cok bende gördüm ve pureBlooda yapılan haksızlıktı ıce büyüsü gözünü alıo die adam adamı kesio sende bunda mantık arıosun ben kantru3te bu olaya rastladıımda,gülmek icin daviasa kactım Very Happy...böyle biseymi var?ozaman bende önüme gelen herkezi keseyim ve dakkalarca adam napacak ? sinir olacak küfür edecek ss alıcam nicki banlanacak...böyle bu değirmen dönmez...sky tabiki kesebilir istediini pk olmak yasak deil ama birini kestikten sonra sebebini sölemelisin..zevkten kestim de canım sıkıldı de..sevmiorum de...ama ıce büyüsü gözünü alıosa kasma o büyüyle de kardesim öle is olmaz...ama inanıorumki pureBlood bizi yetisicek ve... :L:L anladın sen onu Very Happy:D

ice büyüsü için kesti diye mantık aramıyorum Sky'in Pure'yi kesmesinde mantık arıyorum. Güçlü güçsüzü keser bu böyle..

HaLiL
Master
Master

HaLiL Empty Reeeee!

Mesaj  tHuNdeR Salı Ekim 09, 2007 9:11 am

bak ama..Pure Blood demiş ki :Beni kesmesi yerine ondan şunu beklerdim..Kardeşim ice yapma evil yap beraber kasalım..ama o reset farkının verdigi avantajını kullanarak bizi kesti..tamam ona da bişi demiyoruz..diyemeyizde..senin dediğin gibi hakkıdır keser..

Bunun dakikalarca sürdüğünü düşünürsek HaLiL..benim yerime bi koy kendini ne dersin..yada neler düşünürsün..düşündüklerini biliyorum ama yazamıyorum buraya..anlamişsındır inşallah..neyse tuna'nın dediği gibi adam basardı küfürü benim yerime başkası olsa..ne olurdu adam banlanır oyunu bırakırdı..ve bunu zamanla diger oyuncularada yaptigini düşünürsün..server adam kalmaz gibime geliyor..

Tekrar söylüyorum..Beni kesssin kesmesin deil ama..adam gibi bir sebebi olsun en azından..diyelim ki zevkine kesiyor..Bu server tek bir kişinin egolarını tatmini icin acilmamiştir..!(sanırım..)
tHuNdeR
tHuNdeR
Master
Master

Mesaj  HaLiL Salı Ekim 09, 2007 1:57 pm

Dark_MG demiş ki:bak ama..Pure Blood demiş ki :Beni kesmesi yerine ondan şunu beklerdim..Kardeşim ice yapma evil yap beraber kasalım..ama o reset farkının verdigi avantajını kullanarak bizi kesti..tamam ona da bişi demiyoruz..diyemeyizde..senin dediğin gibi hakkıdır keser..

Bunun dakikalarca sürdüğünü düşünürsek HaLiL..benim yerime bi koy kendini ne dersin..yada neler düşünürsün..düşündüklerini biliyorum ama yazamıyorum buraya..anlamişsındır inşallah..neyse tuna'nın dediği gibi adam basardı küfürü benim yerime başkası olsa..ne olurdu adam banlanır oyunu bırakırdı..ve bunu zamanla diger oyuncularada yaptigini düşünürsün..server adam kalmaz gibime geliyor..

Tekrar söylüyorum..Beni kesssin kesmesin deil ama..adam gibi bir sebebi olsun en azından..diyelim ki zevkine kesiyor..Bu server tek bir kişinin egolarını tatmini icin acilmamiştir..!(sanırım..)

anlıyorum.. böyle birşeyin uzun süreli devam etmeside söz konusu olamaz saten çok rahatsız edici ve seni kastırmicak artık bezdirecek hale geldikten sonra yapacaklarımız bellidir umarım sizde bizi anlıyorsunuzdur biz size hak veriyoruz anlayışla karşılılıyoruz sizinde aynı durumda olduğunuz şüphesiz.. yapacaklar ve yapılacaklar belli lütfen bu konuyu fazla uzatmayalım.

HaLiL
Master
Master

HaLiL Empty Re:HaLiL

Mesaj  tHuNdeR Salı Ekim 09, 2007 2:04 pm

ok..
tHuNdeR
tHuNdeR
Master
Master