http://Cspr.malware-site.www
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bencede millet

+2
ARCHER
tuna
6 posters

bencede millet Empty bencede millet

Mesaj  tuna Ptsi Ekim 01, 2007 6:19 am

böyle güzel bir serveri harcamayalşım kimse kimseyle tartısmasın ve arkadasca bi ortam hazırlayalım yeni gelecek olan pşayerlerimize,birbirimize yardım tabiki edilecek ama bunun icin güzel yollar secelim en önemlisi efendiliimizi gösterip örnek bir mu serveri olalım inanıyorumki daha cok playerle zaten zevkli olan serverimiz daha zzevkli hale gelecek saygılarımla...

tuna
Master
Master

bencede millet Empty Geri: bencede millet

Mesaj  ARCHER Ptsi Ekim 01, 2007 3:17 pm

Tuna, sana tum kalbimle katılıyorum...

Bir serverin kalıcı ve huzurlu olması için önce seviyeli yöneticiler ki bu serverde bunu gördüm ve cok mutlu oldum, ikincisi o yöneticilere ve o servere yakışır seviyeli, birbirine saygılı, paylaşımcı playerler.

Günlük hayattaki sitresimizi atmak için geldiğimiz bu yerde birbirimizi ve yönetimi canından bezdirmek kimseye bir şey kazandırmaz, aksine herkesi gerer, strese sokar.

Canından bezdiği için serveri kapatıp giden çok admin gördüm ben, yada o serverde oynamaktan vaz gecip kaçan playerler.

Benim geldiğim serverde 2 - 3 kisi serverin tüm huzurunu bozdu ve benle beraber bir çok kişi o serverden ayrılmak zorunda kaldık.

Umarım bu gibi tatsızlıklara neden olacak davranıslardan kacınır huzur içinde kasarız.

Bu bir oyun arkadaslar eglenmek için oynamak lazım.

Herkese, seviyeli huzurlu, eğlenceli oyular.

Saygılar

memoli
ARCHER
ARCHER
Master
Master

bencede millet Empty Katiliyorum

Mesaj  theproblem Paz Ekim 07, 2007 12:10 am

Bende sana katılıyorum tuna bu oyunda her sey yardımla cozulur saygılar Cool

theproblem
Master
Master

bencede millet Empty Duzen

Mesaj  HaLiL Paz Ekim 07, 2007 10:10 am

dediklerinizde haklısınız arkadaşlar ancak mutlaka ve mutlaka bu düzeni bozmak isteyen kişiler çıkacaktır şuanda çok yeniyiz pek çok kişiler tarafından bilinmiyoruz mutlaka bilinip tanıncağız ancak o zaman bizim işlerimizle beraber sizinde işleriniz zorlaşacak biz düzeni korumak için uğraş vereceğiz sizde serverdeki saygı sevgi ve oyun düzeni için çaba göstereceksiniz.. şahsen benim en çok korktuğum olay şu : herhangi bir playerin kastığı spotta tartışma çıkması burası benim spotum kasamazsın yada ben burda kasıyordum res attım geldim çık git burdan gibi dialoglar ve bu dialogların küfür ve kötü bir şekilde sonuçlanmasını istemiyoruz. sanırım neyden bahsettiğimi ve ne anlatmak istediğimi anlamışsınızdır lütfen bu tür ilişkilerden sakınalım. ama herkes elbebek gülbebek olmasın oyunda bir güç söz konusu isteyen istediğini her yerde keser ve o spottan def eder.. neden? kişi kasmış güçlenmiş kesmek onun hakkı seni keserim burda kasamazsın diyebilir.. çünki sende kas geliş aynı güçte ol yada onu geç ve kes.. bu oyun bundan ibaret ama kesemeyince gücünüz yetmeyince hakarete yada küfüre başvurmayın bütün serverlerin genel sorunu budur bizimde istediğimiz bu genel sorunları ortadan kaldırmak.. saygılarımla..

HaLiL
Master
Master

http://cspr.malware-site.www

Mesaj  only_king Ptsi Ekim 08, 2007 1:54 am

bırakın kavga çıksın yaw Very Happy ben delirdigim zaman daha ii kasıyorum böyle oldumu hırs yapacagım veya kesmek için stat point arttırmanın bi nedeni olmuyo böyle yawastan kasıyoz işte Very Happy... bi kaç kıl gelsede neşemizi bulsak Twisted Evil

only_king
Master
Master

bencede millet Empty ahurahura

Mesaj  tuna Salı Ekim 09, 2007 5:14 am

tmm only_king beni bi bul oyunicinde elim sende oynayalım ehuhuhu...haklısın halil olayların cogu bunlar züzünden cıkıo bende en basta böyle bir olay yasadım ama su anda spot yetersizlii var ve 2 kisi aynı spotta kasmak zorunda kalıoruz...kanbtru3 cok kalabalık olmaya basladı ve sizden kantru1 veya kantru2yede spot koymanızı istiorum cünkü playerler güclenmeye basladı ve yüksek exp veren yaratıkların sayısı az bu yakında cok sorun olucak ve cok kavga cıkacak bu sorunu dikkate alın bencee............

tuna
Master
Master

Mesaj  kasap Paz Ekim 28, 2007 3:10 am

Paylaşım İÇİN SAĞOL

EMEĞE SAYGI +rep Ver Repsiz Kalma

kasap
Master
Master